Přejeme Vám pěkný den

Vítejte na stránkách naší společnosti STEINBAUER A SPOL., S.R.O. . Jsme instalační firma na českém trhu a prodejce okenních fólií od kvalitních výrobců s renomovanou historií na trhu.

Nabízíme fólie značky AVERY DENNISON - HANITA COATINGS , MADICO,  SOLAR SCREEN. 

 

 

 

Dodáváme a instalujeme okenní fólie a grafiku pro jednotlivé domácnosti, do rodinných domů, kanceláří, obchodních center, bankovních poboček a všude tam, kde fólie na okna mohou vylepšit komfort, bezpečnost a design. 

 

Pokud byste se rádi dozvěděli více o fóliích a jak konkrétně by mohly být zajímavé právě pro Vás osobně nebo Váš projekt, rádi s Vámi vše nezávazně zkonzultujeme kdykoli po telefonu nebo elektronickou poštou. Budeme rádi, když nám zavoláte nebo napíšete.

Chcete nám zavolat nebo nás navštívit mimo naši oficiální pracovní dobu? Hovory, pokud je to pro nás jen trochu možné, přijímáme kdykoli a rádi s Vámi naplánujeme i osobní návštěvu u nás na firmě v pro Vás vyhovující hodinu. 

Na vyžádání zasíláme zdarma poštou ve formátu A5 vzorky fólií a bezplatně u Vás doma nebo na firmě provedeme odborný záměr pro vypracvování nezávané nabídky na kompletní dodávku a instalaci fólií nebo grafiky na klíč.

Potřebujete rychlou investiční nabídku nebo přesně vědět cenu pro Váš projekt?

Zavolejte nám, odhad ceny můžeme provést rychle během pár minut po telefonu nebo na náš e-mail zašlete rozměry skel. Měření postačuje s přesností na centimetry, naši technici si materiál formátují na místě před samotnou instalací. Měří se plocha samotného skla bez těsnění a rámů.  

 

Těšíme se na budoucí spolupráci. 

Kontakty

Obchodní údaje

Steinbauer a spol., s.r.o.
Sadská 12
198 00 Praha 9 – Hloubětín

IČ: 63990351
DIČ: CZ63990351

Otevřeno:
Po - Pá: 8.00 - 16.00

Kde nás najdete

Ing. Mgr. Jan Steinbauer

Zuzana Adeniran

Prodejce a prokurista

Tel: 777 195 599
E-mail: info@madico.cz

 

Samozvaný výkonný ředitel

alias firemní maskot

Pracovní doba dle uvážení 
K zastižení po dopolední, polední a odpolední pauze