Zimní zahrada

Pergola

Zimní zahrady a pergoly jsou ideálním stavebním prvkem, který velmi přirozeně propojí interiér a exteriér a vytvoří další prostor pro rodinu, přátele nebo příjemné pracovní prostředí.

Pro zimní zahrady a pergoly realizujeme projekty instalace okenních fólií na sklo a polykarbonát, kdy cílem je snížit zisk přenosu tepla a výrazně vylepšit celkovou tepelnou pohodu v letním období a během slunečných dnů. Nabízíme fólie, které díky instalaci na externí stranu skla nebo polykarbonátu , sluneční tepelné záření odráží a absorbují. Podle použití typu protisluneční fólie na externí stranu skla, je teplo fólií filtrováno od přibližně 47% až 82 %.

Vzhledem k velké prosklené ploše a celoročnímu využívání zimních zahrad, kdy jsou prostory zasklené zahrady přímo vytápěny nebo tepelně temperovány, instalujeme na interní stranu prosklení tepelně izolační fólie, které absorbují teplo z topných těles a navrací jej zpět do interiéru.

Termo fólie slouží zejména ke snížení nákladu na vytápění, kdy fólie udrží více tepla po delší dobu v prostoru zimní zahrady. Zároveň díky absorpci tepla se u skla s fólií zvyšuje povrchová teplota skla, která ovlivňuje rosení skel a pro nás celkovou tepelnou pohodu.